INFORMACJE

Jeep Sunny Camp  to impreza skierowana do osób, dla których Jeep to nie tylko marka, a przede wszystkim wolność i pasja podsycane z każdym przejechanym kilometrem. To wydarzenie, na którym nie może zabraknąć ani tych, którzy zasiadają za kierownicą cywilnej wersji modelu Grand Cherokee, ani tych, którzy Wranglerem pokonują bezdroża.

ZASADY:

 1. Podział na grupy. Zostaniecie podzieleni na grupy oznaczone kolorami. Każdy pojazd otrzyma numer startowy i własne miejsce parkingowe oznaczone kolorem grupy. Pamiętajcie o tych ustaleniach i stosujcie się do poleceń naszych instruktorów, bo to oni gwarantują Wam fajną, ale i bezpieczną zabawę.
 2. BAWCIE się bezpiecznie! Na terenie Jeep Village dostępny jest punkt
  opatrunkowy. Dla bezpieczeństwa własnego i innych pamiętajcie o włączaniu świateł i konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Zdrowy
  rozsądek nie psuje dobrej zabawy.
 3. BAWCIE się na trasach ! Na Jeep Camp czeka Was szereg aktywności
 4. SZANU JCIE środowisko! Poza asfaltem nie opuszczajcie wyznaczonych
  przez organizatora tras i nie pozostawiajcie za sobą śmieci
 5. DBAJCIE o odpowiedni zasięg WASZYCH JEEPÓW! Pamiętajcie, że
  w terenie zużywa się więcej paliwa, a my oferujemy o wiele lepsze przygody
  niż szukanie stacji benzynowej.
 6. ZAŁATWCIE formalności! Wpadnijcie do Jeep Office i dopełnijcie
  wszystkich formalności ? W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą.

Na bazie zlotu czekają na Was też inne atrakcje, w tym wystawa, na której będziemy prezentować współczesność i historię marki oraz umożliwimy zapoznanie się z szeroką ofertą akcesoriów. Najmłodsze pokolenie Jeepersów znajdzie atrakcyjne zabawy w Jeep Kids Area. Na terenie bazy dostępne będą punkty gastronomiczne, sklep z pamiątkami i parking.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

NOCLEGI

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY