JEEP VILLAGE ’22

Tym razem zapraszamy Was do Kudowy – Zdroju. 

Kudowa – Zdrój leżąca na skraju Kotliny Kłodzkiej utytułowanej pomiędzy wzniesieniami Gór Orlickich i skalnymi platformami Gór Stołowych. Stanowi ona znakomite miejsce na wypady wycieczkowe. Kotlina Kłodzka to kotlina w Sudetach Środkowych otoczona przez Góry Bardzkie, Wzgórza Włodzickie, Wzgórza Ścinawskie, Góry Stołowe, Góry Bystrzyckie, Góry Złote oraz Masyw Śnieżnika. 

JEEP VILLAGE:

Tegorocznym miejscem spotkania będzie hotel:

Hotel Verde Montana Wellness & Spa****

ul. 1 Maja 25A, 57-350 Kudowa Zdrój

https://verdemontana.pl

Już kolejny raz spotkamy się na Camp Jeep PL, będzie to już ósma edycja. Po raz pierwszy spotkaliśmy się w 2015 roku, na malowniczych terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Rok później przenieśliśmy się w Bieszczady, gdzie wspólnie celebrowaliśmy jakże ważne wydarzenie, jakim były 75. urodziny marki Jeep. Kolejne dwa lata upłynęły nam pod znakiem wielkich premier – w 2017 roku Compassa (w Karkonoszach), a rok później Wranglera JL (na Kaszubach). W 2019 roku mieliśmy okazję do spotkania się na terenach Krainy Tysiąca Jezior, czyli na Mazurach, gdzie bawiliśmy się w amerykańskim stylu, w 2020 roku  spotkaliśmy się pod koniec wakacji w okrojonej formule związanej z obostrzeniami związanymi z pandemią. Po raz pierwszy w Polsce mogliśmy zobaczyć Jeepa Gladiatora. W ubiegłym roku w Bieszczadach, w 80. rocznicę powstania Willysa MB powróciliśmy na początku września w Bieszczady. 

NA TERENIE JEEP VILLAGE POWSTANĄ:

BIURO imprezy, w którym będziecie mogli dopełnić wszystkich formalności oraz znaleźć wsparcie w razie jakichkolwiek problemów,

WYSTAWA, na której zaprezentujemy nowe modele z napędem 4xe, powrócimy też do historii i zaprezentujemy te nieco starsze Jeepy, a także wiele, wiele akcesoriów do pojazdów słynnej amerykańskiej marki. Planujemy też premierę nowego modelu Jeepa, ale to na razie tajemnica. 

SKLEP z pamiątkami, w którym będziecie mogli kupić jeepowe gadżety, koszulki, bluzy, czapki 

STREFA gastronomiczna, w której będziecie mogli zjeść coś smacznego po wyczerpującej przeprawie terenowej,

PARKINGI, na których bezpiecznie zaparkujecie swoje Jeepy,

https://verdemontana.pl

To już kolejny raz spotkamy się na Camp Jeep PL, będzie to już ósma edycja. Po raz pierwszy spotkaliśmy się w 2015 roku, na malowniczych terenach Jury Kroakowsko-Częstochowskiej. Rok później przenieśliśmy się w Bieszczady, gdzie wspólnie celebrowaliśmy jakże ważne wydarzenie, jakim były 75. urodziny marki Jeep. Kolejne dwa lata upłynęły nam pod znakiem wielkich premier – w 2017 roku Compassa (w Karkonoszach), a rok później Wranglera JL (na Kaszubach). W 2019 roku mieliśmy okazję do spotkania się na terenach Krainy Tysiąca Jezior, czyli na Mazurach, gdzie bawiliśmy się w amerykańskim stylu! w 2020 roku  spotkaliśmy się pod koniec wakacji w okrojonej formule związanej z… Po raz pierwszy w Polsce mogliśmy zobaczyć Jeepa Gladiatora. W ubiegłym roku w Bieszczadach, w 80 rocznicę powstania Willysa MB powróciliśmy na początku września w Bieszczady. 

NA TERENIE JEEP VILLAGE POWSTANĄ:

  • BIURO imprezy, w którym będziecie mogli dopełnić wszystkich formalności oraz znaleźć wsparcie w razie jakichkolwiek problemów,
  • WYSTAWA, na której zaprezentujemy nowe modele z napędem 4xe, powrócimy też do historii i zaprezentujemy te nieco starsze Jeepy, a także wiele, wiele akcesoriów do pojazdów słynnej amerykańskiej marki, planujemy też premierę nowego modelu Jeepa, ale to na razie tajemnica. 
  • SKLEP z pamiątkami, w którym będziecie mogli kupić jeepowe gadżety, koszulki, bluzy, czapki 
  • STREFA gastronomiczna, w której będziecie mogli zjeść coś smacznego po wyczerpującej przeprawie terenowej,
  • PARKINGI, na których bezpiecznie zaparkujecie swoje Jeepy,
Translate »