KONTAKT

SPONSORZY i WYSTAWCY

Chcesz zostać partnerem Camp Jeep PL ? Skontaktuj się z nami!

Camp Jeep PL to znakomita okazja dotarcia do pasjonatów marki. Takie spotkanie to też ogromna wymiana informacji technicznych oraz poligon doświadczalny dla akcesoriów z których Jeep słynie.  Prowadzisz sprzedaż, serwis, masz oleje, namioty, sprzęt turystyczny, jesteś przedstawicielem solidnej marki nie zwlekaj: 

Napisz maila:

wystawcy@campjeep.pl

lub zadzwoń:

(12) 412 26 57
605 200 083

UCZESTNICY

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Najczęstsze pytania:

Dla kogo jest impreza ?

Impreza przeznaczona jest dla wszystkich bez wyjątków, ale tylko posiadaczy Jeepów.  Dla ludzi otwartych na przygodę.  

Czy dam radę?

Trasy przygotowane są bezpiecznie i są przejezdne dla każdego Jeepa. Kilka odcinków specjalnych wyznaczonych jest tylko dla chętnych. Na trasach poruszamy się razem w grupach a każdy z innych właścicieli Jeepów chętnie pomoże, gdy się zakopiemy. 

Jak się ubrać ?

Jeep to przygoda a więc ubieramy się jak na wycieczkę po przygodę. Ubiór jest dowolny, ale warto założyć pełne buty, mieć zawsze przy sobie cieplejszą bluzę, kurtkę przeciwdeszczową i czapkę chroniącą przed słońcem lub deszczem. 

Co zabrać dla Jeepa?

Jeep jest zawsze gotowy do wyjazdu. Zadbajmy tylko i zweryfikujmy jego dokumenty i ogólny stan techniczny. Zweryfikujmy ogumienie, zaczepy holownicze i nie zapomnijmy włożyć do bagażnika apteczki, liny holowniczej, kilku kluczy ( jeżeli potrzebujemy). Dobrym pomysłem będzie CB Radio, które jest wykorzystywane podczas pokonywania tras, na których wiele informacji dotyczących trasy i zwiedzanych atrakcji jest podawane przez przewodników.  

Formularz zgłoszeniowy nie działa. 

W przypadku komputerów Mac może zaistnieć konflikt daty przy wypełnianiu formularza. Wtedy zaktualizuj komputer lub pisz z komputera z systemem Windows. 

 

Napisz maila:

biuro@campjeep.pl

lub zadzwoń:
(12) 412 26 57
601 356 007

 

BAZA Camp Jeep PL  2022  

Zostanie podana wkrótce 
Translate »