Media

 Camp Jeep PL  9-12. 06. 2022

● Termin Camp Jeep PL  2022 został wyznaczony na 9-12 czerwca  
● Impreza skierowana jest do posiadaczy i użytkowników samochodów marki Jeep
● Planowana jest również premiera jednego z modeli Jeepa…

 

 Camp Jeep PL to impreza skierowana do osób, dla których Jeep to nie tylko marka, ale przede wszystkim wolność i pasja podsycane z każdym przejechanym kilometrem.
Camp Jeep PL to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć ani tych, którzy zasiadają za kierownicą cywilnej wersji modelu Grand Cherokee, ani tych, którzy Wranglerem pokonują bezdroża. Camp Jeep PL to pozycja obowiązkowa w jeepowych kalendarzach imprez na rok 2022!

W tym roku impreza odbędzie w …, gdzie w trakcie trzydniowego zlotu, uczestnicy będą mogli przeżyć niezapomnianą przygodę. Nie zabraknie jazdy w terenie oraz zwiedzania najciekawszych atrakcji regionu. Organizatorzy przygotowali zróżnicowane trasy, które wystawią na próbę nie tylko umiejętności uczestników, ale i sprawność ich Jeepów. Nad bezpieczeństwem będą czuwać doświadczeni instruktorzy, którzy podpowiedzą, jak wykorzystać niepowstrzymany potencjał terenówek. A gdy zgasną silniki, przyjdzie czas na wymianę doświadczeń, wspomnienie poprzednich sześciu edycji oraz wspólną zabawę przy dźwiękach muzyki.

Historia Camp Jeep PL 

W 2015 roku, na Jurze odbyła się pierwsza edycja Camp Jeep PL, podczas, której sięgnięto do historii i tradycji marki Jeep wtedy też na imprezę zameldowało się 100 Jeepów. W 2016 roku zlot przeniósł się w Bieszczady, wtedy celebrowana była 75 rocznica urodzin Willysa MB. W Bieszczadach po raz pierwszy zameldowało się 150 Jeepów od tej pory podczas kolejnych edycji limit został ograniczony właśnie do 150 pojazdów. W 2017 roku miejscem spotkania stała się Kotlina Jeleniogórska, gdzie premierę miał Jeep Compass. Znów spotkało się 150 Jeepów a lista zgłoszeń wypełniła się w kilka godzin. W 2018 roku przenieśliśmy się na Pomorze, na gdzie uczestnicy bawili się w stylu teksańskim. Podczas zlotu po raz pierwszy w Polsce pokazana została najnowsza generacja Jeepa Wranglera JL.  Kolejna edycja Camp Jeep PL miała miejsce na mazurach.   Motywem przewodnim była słynna droga Route 66 a uczestnicy bawili się w amerykańskim stylu. W ubiegłym roku z uwagi na pandemię impreza został przeniesiona na koniec wakacji i ograniczona do 100 Jeepów. Była to sentymentalna podróż do końca lat sześćdziesiątych i początku siedemdziesiątych.

 

Na Camp Jeep PL zapraszamy media jednak prosimy o wcześniejszy kontakt z biurem celem uzyskania akredytacji. 

Więcej informacji na stronie www.campjeep.pl oraz w mediach społecznościowych https://www.facebook.com/CampJeepPL/

Kontakt: biuro@off-road.pl

Translate »