KONTAKT

Jesteśmy entuzjastami Jeepów we wszelkiej postaci.

Zapraszamy na Camp Jeep PL

Najlepiej poznaj nas osobiście  w terenie, na imprezach organizowanych przez Jeep Owners Group Poland.

Jeep Owners Group Poland

Jeep Owners Group to jedyna oficjalna grupa gromadząca wszystkich miłośników marki Jeep  zarówno tych nowych, jak i tych wiernych od lat oraz tych, którzy marzą, aby jeździć Jeepem w przyszłości. Imprezy, oferty specjalne, ekskluzywna kolekcja to tylko niektóre z długiej listy przywilejów, z których będą mogli korzystać członkowie Jeep Owners Group.

Już teraz rozpocznij swoją przygodę!

SPONSORZY i WYSTAWCY

Chcesz zostać partnerem Camp Jeep PL ? Skontaktuj się z nami!

Camp Jeep PL to znakomita okazja dotarcia do pasjonatów marki. Takie spotkanie to też ogromna wymiana informacji technicznych oraz poligon doświadczalny dla akcesoriów z których Jeep słynie.  Prowadzisz sprzedaż, serwis, masz oleje, namioty, sprzęt turystyczny, jesteś przedstawicielem solidnej marki nie zwlekaj: 

Napisz maila:

wystawcy@campjeep.pl

lub zadzwoń:

(12) 412 26 57
605 200 083

UCZESTNICY

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Najczęstsze pytania:

Dla kogo jest impreza ?

Impreza przeznaczona jest dla wszystkich bez wyjątków, ale tylko posiadaczy Jeepów.  Dla ludzi otwartych na przygodę.  

Czy dam radę?

Trasy przygotowane są bezpiecznie i są przejezdne dla każdego Jeepa. Kilka odcinków specjalnych wyznaczonych jest tylko dla chętnych. Na trasach poruszamy się razem w grupach a każdy z innych właścicieli Jeepów chętnie pomoże, gdy się zakopiemy. 

Jak się ubrać ?

Jeep to przygoda a więc ubieramy się jak na wycieczkę po przygodę. Ubiór jest dowolny, ale warto założyć pełne buty, mieć zawsze przy sobie cieplejszą bluzę, kurtkę przeciwdeszczową i czapkę chroniącą przed słońcem lub deszczem. 

Co zabrać dla Jeepa?

Jeep jest zawsze gotowy do wyjazdu. Zadbajmy tylko i zweryfikujmy jego dokumenty i ogólny stan techniczny. Zweryfikujmy ogumienie, zaczepy holownicze i nie zapomnijmy włożyć do bagażnika apteczki, liny holowniczej, kilku kluczy ( jeżeli potrzebujemy). Dobrym pomysłem będzie CB Radio, które jest wykorzystywane podczas pokonywania tras, na których wiele informacji dotyczących trasy i zwiedzanych atrakcji jest podawane przez przewodników.  

Jak zapisać się na Camp Jeep PL?

Z uwagi na duże, od wielu lat, zainteresowanie Camp Jeep PL w celu usprawnienia, zgłoszenia przyjmowane są tylko przez formularz.   

Po prawidłowym wypełnieniu formularza przychodzi do uczestnika automatyczne potwierdzenie. 

Następnie prosimy o kilka dni cierpliwości, na ustalenie indywidualnych potrzeb, zależnie od ilości zgłoszeń i możliwości technicznych hotelu. Po kolejnych dniach, otrzymacie indywidualne potwierdzenie a w nim pełną informacja uczestnictwa i noclegów zależnie od przesłanych w formularzu informacji. 

Formularz zgłoszeniowy nie działa.

Z uwagi/zależnie od/na prędkość łącza internetowego potwierdzenie automatyczne może przyjść dopiero po kilkunastu minutach.  W przypadku komputerów Mac lub starszego typu komputerach może zaistnieć konflikt daty przy wypełnianiu formularza. Wtedy zaktualizuj komputer lub wypełnij formularz z komputera z systemem Windows. 

Napisz maila:

biuro@campjeep.pl

lub zadzwoń:
(12) 412 26 57
601 356 007

Zawsze znajdziesz nas na mediach społecznościowych – kliknij tylko ikonkę poniżej i dodaj do obserwowanych. 

Translate »