ZGŁOSZENIA

W tym roku będzie to już X edycja Camp Jeep PL.

Staramy się, aby było to nadal najlepsze spotkanie pasjonatów jednej marki, jakie jest organizowane w naszym kraju. W celu usprawnienia zapisów na tegoroczną edycję informujemy, że  zgłoszenia przyjmowane są tylko przez formularz zgłoszeń.   

Wypełnienie formularza zajmuje tylko kilka minut, a znacząco poprawia komunikację.  

Po prawidłowym wypełnieniu formularza zgłoszenia do uczestnika na wskazany adres mailowy przychodzi automatyczne potwierdzenie. 

Następnie, po kilku dniach otrzymacie indywidualne potwierdzenie, a w nim pełną informację zasad uczestnictwa i noclegów zależnie od przesłanych w formularzu wskazań. Może to potrwać kilka dni w zależności od ilości zgłoszeń i możliwości technicznych hotelu. Prosimy o cierpliwość. 

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie poniżej:

Formularz zgłoszeń Camp Jeep 2024

Zgodnie z tradycją formularz zostanie otwarty 1 kwietnia o godz. 0.00 

Uwaga! Poniższej zamieszczono informacje dotyczące wypełnionych zgłoszeń:

Prosimy przeczytaj, to bardzo ważne: 

UWAGA! Jeżeli nie otrzymałeś potwierdzenia wysłania formularza sprawdź w spamie lub/i napisz do nas: biuro@campjeep.pl 

PAMIĘTAJ TO WAŻNE!

Brak wpłat w wyznaczonych terminach skutkuje skreśleniem z listy uczestników. Prosimy, jednak nie dokonuj żadnych wpłat bez potwierdzenia i  uzgodnienia z naszym biurem.  

Wszelkie zmiany uczestników zgłoszonych w ramach rezerwacji wymagają zgody organizatora. 

Szczegóły dotyczące zgłoszeń i przyjęcia na listę uczestników znajdziesz w REGULAMINIE. 

Po dopełnieniu powyższych formalności zostaniesz przydzielony do jednej z grup i przed imprezą otrzymasz numer startowy. Pamiętaj, że liczba samochodów przynależących do jednej grupy jest ograniczona. 

Zasady zgłoszeń: 

Uczestnicy wpisywani są na listę w kolejności zgłoszeń, w przypadku zamknięcia listy zostanie otwarta lista rezerwowa.

W przypadku, gdy nie zdążyłeś się zapisać i/lub uiścić opłat do 15 maja, nie poddawaj się. Jest jeszcze dla Ciebie nadzieja! Istnieje możliwość zgłoszenia i/lub wniesienia opłat w późniejszym terminie, oczywiście tylko i wyłącznie pod warunkiem wolnych miejsc na liście uczestników.

W tym roku MAKSYMALNA LICZBA SAMOCHODÓW została ograniczona do 100 Jeepów. (Organizator zastrzega sobie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia liczby uczestników zależenie od możliwości organizacyjnych.) 

 

Translate »