INFORMACJE

Camp Jeep PL 2024 to będzie już X edycja !

Czas szybko leci, a grono Jeepowców z roku na rok się powiększa.

Camp Jeep PL to cykliczna, coroczna impreza skierowana do osób, dla których Jeep to nie tylko marka, a przede wszystkim wolność, sposób życia oraz pasja podsycane z każdym przejechanym kilometrem. To wydarzenie, na którym nie może zabraknąć ani tych, którzy zasiadają za kierownicą cywilnej wersji modelu Grand Cherokee, ani tych, którzy Wranglerem pokonują bezdroża.

Reguły :

PODZIAŁ na grupy
Zostaniecie podzieleni na grupy oznaczone kolorami. Każdy pojazd otrzyma numer startowy i własne miejsce parkingowe oznaczone kolorem grupy. Pamiętajcie o tych ustaleniach i stosujcie się do poleceń naszych instruktorów, bo to oni gwarantują Wam fajną, ale i bezpieczną zabawę. Wszystkie aktywności zaliczane są w grupach. 

BAWCIE się bezpiecznie
Na terenie Jeep Village dostępny będzie punkt opatrunkowy. Dla bezpieczeństwa własnego i innych pamiętajcie o włączaniu świateł i konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Zdrowy rozsądek nie psuje dobrej zabawy.

BAWCIE się na trasach 
Na Camp Jeep PL czeka Was szereg aktywności, które każda załoga będzie mogła zaliczyć lub pokonać w przypadku tras terenowych.  Pamiętajcie, nie są one obowiązkowe i zawsze można wybrać łatwiejszą trasę. 

SZANUJCIE środowisko!
Poza asfaltem nie opuszczajcie wyznaczonych przez organizatora tras i nie pozostawiajcie za sobą śmieci. 

DBAJCIE o odpowiedni zasięg WASZYCH JEEPÓW!
Pamiętajcie, że w terenie zużywa się więcej paliwa, a my oferujemy o wiele lepsze przygody
niż szukanie stacji benzynowej.

ZAŁATWCIE formalności
Wpadnijcie do Jeep Office i dopełnijcie wszystkich formalności. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą.

Na bazie zlotu czekają na Was też inne atrakcje, w tym wystawa, na której będziemy prezentować współczesność i historię marki oraz umożliwimy zapoznanie się z szeroką ofertą akcesoriów. Najmłodsze pokolenie Jeepersów również znajdzie atrakcyjne zabawy. Na terenie bazy dostępne będą punkty gastronomiczne, sklep z pamiątkami i parking.

 

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

NOCLEGI

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Translate »